Melikgazi Belediyesi Kurban Bayramına Hazır

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, her yıl olduğu gibi Kurban Bayramı öncesi tüm tedbirleri aldıklarını ve nöbetçi birimler ile vardiya usulü çalışacak ekiplerin koordinasyonunun yapıldığını bildirdi.

Mimarsinan, Bahçelievler Mahallesi, Serkent Mevkisinde yer alan Kurban satış alanda incelemelerde bulunarak esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye olarak ilçenin her bölgelerinde tüm tedbirlerin alındığını, halkın rahat, temiz ve huzur içerisinde kurbanlarını kesebilecekleri ortamlar oluşturduklarını, vatandaşlarında kurallara riayet ederek temizlik kurallarına uymalarını istediklerini belirtti.

İlçe sınırları içerisinde sadece Serkent’te kurbanlık satış alanı oluşturulduğunu hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

''Melikgazi Belediyesi olarak kurban bayramı süresince huzurlu ve rahat bir bayram için tedbirler alandı. Kurban satış alanında belediye olarak gerekli çalışmalar yerine getirildi. Nöbetçi birimler oluşturduk. Özelikle bu bayrama özelliği gereği temizlik işlerinde çalışan ekiplere takviye ekipler görevlendirdik. Kurban satış yerleri ile kurban kesim yerlerinde deterjanlı yıkama ve ilaçlama yapılacaktır. 9 günlük tatil süresince kamu hizmeti aksatılmadan yerine getirilecektir. Huzur içerisinde bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile tüm Kayserili hemşehrilerimizin, Türk Milletinin ve İslam Âleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×